Nasze usługi

USŁUGA WYKONANIA PRZYŁĄCZA ENERGETYCZNEGO I PRZYGOTOWANIA KWESTII FORMALNYCH

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wykonywaniu przyłączy energetycznych na terenie całej Polski. Przyłącze energetyczne jest podstawowym i niezbędnym elementem każdego systemu ładowania. Istotną kwestią w aspekcie wykonania przyłącza energetyczne jest jego moc oraz długość. Warto zaznaczyć, iż wykonanie przyłącza wiąże się nie tylko z fizycznym przeprowadzeniem kabla energetycznego ale również z przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji, uzyskaniem uzgodnień jaki i wykonaniem samego projektu przyłącza energetycznego.

USŁUGA MONTAŻU I WDROŻENIA ŁADOWARKI

Firma LIFOR dysponuje szeroką kadrą specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie, szkolenia oraz uprawnienia niezbędne do profesjonalnego montażu ładowarek. Montowanie stacji w zależności od modelu może odbywać się na specjalnej metalowej pod-konstrukcji, podłożu betonowym lub odpowiednio przygotowanemu fundamencie. W skład usługi montażowej wchodzą również wszelkie elementy niezbędne do prawidłowej instalacji ładowarki. Ponad to instalacja stacji ładowania wiąże się z odpowiednim przygotowaniem urządzenia do pracy oraz jego sprawdzeniem, dzięki czemu klient otrzymuje w pełni zamontowane oraz gotowe do pracy urządzenie bez żadnego ryzyka.

SERWIS I WSPARCIE TECHNICZNE

Dzięki grupie wysoce wykwalifikowanych specjalistów oraz ścisłej współpracy z firmą GARO, zapewniamy Państwu produkty posiadające pełny serwis i wsparcie techniczne na terenie całej Polski. Firma Garo pomimo międzynarodowego zasięgu swojej działalności, ściśle związana jest z polskim rynkiem elektromobilności, miedzy innymi ze względu na obecność zakładów produkcyjnych w Szczecińskiej Strefie Ekonomicznej, co w praktyce przekłada się na zdecydowanie szybsza reakcji działania i dostępności części. Dzięki usłudze serwisowej i wsparcia technicznego dostępnej w całej Polsce, klient może w pełni korzystać i polegać na stacjach ładowania marki Garo.