Oprogramowanie

Oprogramowanie do obsługi ładowarki i pobierania płatności – jedną z wielu korzyści wynikających z posiadania ładowarki do samochodów elektrycznych jest możliwość pobierania opłat. Korzystanie z takiego urządzenia dotyczy zarówno Użytkowników samochodów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in.

Dzięki wysoce rozwiniętemu oprogramowaniu oraz systemowi opłat , który funkcjonuje już w wielu krajach Europy Zachodniej oferujemy oprogramowanie dopasowane do Państwa indywidualnych wymagań, które będzie kompatybilne z zagranicznym system poboru opłat. Oprogramowanie posiada wiele istotnych i zarazem ciekawych funkcji jak m.in. prowadzenie statystyk, oznaczenie punktu ładowania na odpowiednich mapach polski, możliwość rezerwacji ładowarki, możliwość pobierania opłat, uczestnictwo w systemie, który obejmuje swoim zasięgiem kraje zagraniczne oraz wiele innych bardzo przydatnych funkcji.

Oprogramowanie do obsługi stacji ładowania samochodów elektrycznych

Oprogramowanie do obsługi i zarządzania stacją ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych

Klient korzystając z aplikacji mobilnej ma wszystkie niezbędne informacje:

  • aktualny status stacji ładowania pojazdów 24h na dobę
  • poszczególne ceny za ładowanie ustalone na danej stacji ładowania
  • informację finansową o kosztach po zakończeniu procesu ładowania
  • możliwość przeglądania historycznych transakcji dla danego konta użytkownika

Właściciel punktów ładowania otrzymuje dostęp do informacji takich jak:

  • status stacji ładowania alarmy i powiadomienia w zakresie stacji i jej statusu lub zmiany
  • możliwość przeglądania historii ładowań
  • przegląd komunikatów serwisowych dla danej stacji ładowania

Dzięki aplikacji EV+Map, jej użytkownicy mogą uzyskać dostęp do 70 tysięcy stacji ładowania (co stanowi 80% dostępnych przyspieszonych i szybkich punktów ładowania).

Nasz system umożliwia zarządzanie zarówno pojedynczą stacją ładowania, jak i profesjonalną siecią stacji ładowania pojazdów elektrycznych przy jednoczesnym zapewnieniu łatwego dostępu potencjalnemu użytkownikowi do punktu ładowania w ramach posiadanej platformy internetowej, mobilnej oraz gwarantowanej usługi roamingowej.