GARO - producent stacji ładowania

Firma wywodząca się ze Szwecji , której początki sięgają 1939 roku. Obecnie Garo jest jednym z czołowych i najbardziej innowacyjnych producentów stacji ładowania do samochodów elektrycznych i hybrydowych plug -in. Od początku istnienia firma GARO stale jest wierna swoim pierwotnym wartością takim jak : dbałość o pracowników, wysoka jakość produktów oraz stały rozwój technologii.

 

W swojej działalności GARO skupia się na wytwarzaniu między innymi : stacji ładowania pojazdów elektrycznych, tablic licznikowych, tablic rozdzielczych oraz mediaboxów. Ponadto firma produkuje również okablowania do ogrzewania samochodów oraz części do paneli. GARO prowadzi swoją działalności oraz oferuje produkty w takich krajach jak : Norwegia, Szwecja, Finlandia, Irlandia oraz Polska.

Od 1996 roku w Polsce

Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość produktów oraz zawansowanie technologiczne pozwoliło firmie GARO na znaczący udział w rynku europejskim. Osiągając tym samym 60 % udziału w rynku Szwedzkim. Firma GARO kieruje swoje produkty zarówno do przedsiębiorstw, instytucji Państwowych jaki i prywatnych użytkowników.

 

Od 1996 roku firma Garo rozpoczęła swoją działalność w Polsce. Ciągły rozwój firmy spowodował, że w 2012 roku firma GARO Polska rozpoczęła dzielności na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Szczecinie. Nowy zakład produkcyjny, posiada powierzchnie 7000 m2, zatrudnia ponad 110 osób i jest jednym z kluczowych zakładów całej firmy GARO. Na terenie zakładu są produkowane m.in. stacje do ładowania samochodów elektrycznych, stacje do ogrzewania postojowego oraz panele dystrybucyjne energii elektrycznej.

Firma Lifor sp. z o.o.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług, które działają na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym i rozwoju elektromobilności w Polsce. Firma Lifor jest przedstawicielem na polski rynek takich znanych firm jak JENOPTIK, Kustom Signals , REVEAL oraz Viatraffic.

 

Od blisko dwunastu lat ściśle współpracujemy ze Strażami Miejskimi i Gminnymi oraz władzami samorządowymi. Ponadto w 2011 roku rozpoczęliśmy współpracę z Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego (GITD), dla którego dostarczamy rozwiązania wykorzystywane w budowie Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Zainstalowaliśmy blisko 200 stacjonarnych urządzeń do rejestracji prędkości pojazdów.

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji oraz budowania sieci wysoko zawansowanych technologicznie urządzeń pomiarowych, zaowocowało rozwojem naszej firmy w kierunku elektromobilności. Rezultatem stałego rozwoju było nawiązanie współpracy ze Szwedzką firmą GARO, specjalizującą się w stacjach ładowania pojazdów elektrycznych. Warto dodać, że nasze produkty skierowane są zarówno do klientów instytucjonalnych, jak i do prywatnych osób oraz przedsiębiorstw.

 

Fundamentem naszych działań jest doświadczenie, obsługa posprzedażna oraz gwarancja wysokiej jakości technologicznej oferowanych produktów. Wszelkie usług świadczone są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Naszą misją jest dostarczanie naszym odbiorcom najwyższej jakości rozwiązań, które przyczynią się do łatwiejszego korzystania z nowoczesnej elektromobilności oraz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jednocześnie zachowując przy tym najwyższe standardy jakości oferowanych produktów oraz usług.