Nasze usługi

Montaż i serwis stacji ładowania

Firma LIFOR dysponuje szeroką kadrą specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie, szkolenia oraz uprawnienia niezbędne do profesjonalnego montażu ładowarek. Dzięki usłudze montażu, klient otrzymuje w pełni zamontowane oraz gotowe do pracy urządzenie bez ryzyka. W skład usługi montażowej wchodzą również wszelkie elementy niezbędne do prawidłowej instalacji ładowarki.

 

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wykonywaniu przyłączy energetycznych na terenie całej Polski. Przyłącze energetyczne jest podstawowym i niezbędnym elementem każdego systemu ładowania.

czytaj więcej

Oprogramowanie

Oprogramowanie do obsługi ładowarki i pobierania płatności – jedną z wielu korzyści wynikających z posiadania ładowarki do samochodów elektrycznych jest możliwość pobierania opłat. Korzystanie z takiego urządzenia dotyczy zarówno Użytkowników samochodów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in.

 

Dzięki wysoce rozwiniętemu oprogramowaniu oraz systemowi opłat , który funkcjonuje już w wielu krajach Europy Zachodniej oferujemy oprogramowanie dopasowane do Państwa indywidualnych wymagań, które będzie kompatybilne z zagranicznym system poboru opłat.

czytaj więcej